Wesele pod namiotem – o co zadbać?

Namioty spełniają mnóstwo funkcji. Służą one nie tylko do magazynowania, ale także do organizowania różnego rodzaju przedsięwzięć, czy to targów, czy wystaw, czy wesel. Wszystkie wymienione odbywają się na świeżym powietrzu. O wykorzystaniu namiotów magazynowych w plenerze już pisaliśmy:

Kiedy namioty magazynowe najlepiej spełniają przypisane im funkcje? Kiedy konstrukcja oraz materiały spełniają wszystkie wymogi stawiane przez Unię. Dzięki temu są bezpieczne i stabilne. Odporność na podmuchy wiatru oraz stabilność podczas dużych opadów deszczu to gwarancja, że namiot spełni swoje funkcje jak najlepiej.

Można je wykorzystywać także podczas jedno- lub kilkudniowych uroczystości plenerowych z udziałem wielu osób. Jakich? Np. podczas firmowych imprez, wesel w plenerze, koncertów, akcji reklamowych, meczy, pikników rodzinnych, festiwali, festynów gminnych i miejskich.

O co zadbać przy weselu?

Teraz zastanówmy się nad tym, o co trzeba zadbać, organizując pod namiotem wesele.

  • bezpieczeństwo gości – tu sprawdzi się solidna, najbardziej wytrzymała konstrukcja namiotu magazynowego, przyda się również wyposażenie go w dodatkowe elementy zabezpieczające przed czynnikami atmosferycznymi zwłaszcza przed wiatrem i deszczem,
  • komfort – potrzebny będzie duży namiot, który pomieści wszystkich gości, w tym miejscu trzeba też wspomnieć o wygodnym sposobie otwarcia namiotu,
  • estetyka – warto zwrócić uwagę na występowanie okien witrażowych, pozwalają one na dostęp światła do wnętrza,
  • wystrój i dekoracje – mowa tutaj o odpowiednim wystroju stolików, ale i o jego otoczeniu, wszystkie elementy powinny być tak dobrane, aby ze sobą współgrać. Warto postawić na elementy oświetlenia, które pozwoli wprowadzić, szczególnie wieczorem, romantyczny klimat.

Namiot na wesele to bardzo dobry pomysł. Wystarczy tylko dobrze zaplanować całą imprezę, a goście będą zachwyceni nowatorstwem. Wy sami też nigdy nie zapomniecie imprezy weselnej w plenerze – nie tylko dlatego, że to najważniejszy dzień w waszym życiu, ale też dlatego, że na świeżym powietrzu wszystko „smakuje” lepiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *