Namiot na wesele

Jak już wspominaliśmy w tekście pt. Do magazynowania i nie tylko:

Namiot magazynowy nie musi być przeznaczony jedynie do magazynowania materiałów, które nie powinny być przechowywane na świeżym powietrzu. Jest to budynek bardzo praktyczny i można go wykorzystać także do innych potrzeb.

Świetnie sprawdzi się choćby jako sala bankietowa – np. do organizacji wesela. Szybkie wesele często oznacza brak wolnych miejsc w profesjonalnych salach. Z namiotem możesz nie tylko nie martwić się o przestrzeń, ale też o koszty wynajmu.

 

Pary młode prześcigają się w pomysłach, żeby zorganizować bajkowe i niepowtarzalne wesele. Ta niepowtarzalność jest chyba najważniejsza – dzięki niej w dniu ślubu można się poczuć zupełnie wyjątkowo. Świetną propozycją dla par, które poszukują oryginalnych rozwiązań, jest wynajęcie lub zakupienie namiotu magazynowego ze specjalnym przeznaczeniem do organizacji wesel.

Wesele to bardzo specyficzna impreza, która cechuje się potrzebą znalezienia odpowiedniego miejsca na pomieszczenie wielu gości, krótkim okresem trwania (1-2 dni), wysokim nakładem finansowym. A jeśli dodatkowo ma być oryginalnie, to namiot wpisuje się doskonale w te wymagania. Dzięki niemu można zorganizować imprezę w plenerze, na łonie natury i dać swoim gościom możliwość udziału w takiej niepowtarzalnej imprezie. Jeśli do wymarzonego terminu wesela zostało już niewiele czasu, a znalezienie wolnej sali weselnej graniczy z cudem, to namiot sprawdzi się tym bardziej.

Jeśli macie jakieś wątpliwości, to warto wiedzieć, że namioty magazynowe cechują się odpornością na czynniki atmosferyczne, a więc chronią przed deszczem, ale też przed nadmiarem słońca czy wiatrem. Elementy, jakie wchodzą w skład namiotu do kupna lub wynajmu, to:

  • podłoga łatwa w montażu i pokryta lakierem, który dobrze się prezentuje na tak specyficznej i eleganckiej imprezie jak wesele,
  • podest/ scena – w sam raz dla orkiestry,
  • okna w różnych kształtach i wymiarach, dzięki czemu istnieje wrażenie, że znajdujemy się w pomieszczeniu,

drzwi – w przypadku, gdy chce się jednak oddzielić wnętrze od tego, co na zewnątrz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *