Namiot magazynowy za ok. 1000 zł

Jeśli nie prowadzisz żadnego biznesu, jednak potrzebujesz namiotu magazynowego na własny użytek, to prawdopodobnie nie chcesz wydawać mnóstwa pieniędzy. Dla mniejszych potrzeb zostały stworzone namioty magazynowe o małych rozmiarach i o dużo niższej cenie. Poniżej propozycja namiotu za ok. 1000 zł wraz z opisem jego parametrów.

 

Do czego posłuży namiot za 1000 zł?

Funkcje, jakie może spełniać namiot za 1000 zł, to: składowanie materiałów, narzędzi, traktorka ogrodowego, rowerów, przyczep, innych narzędzi ogrodowych czy akcesoriów do samochodu. Równie dobrze można tam przetrzymywać dziecięce zabawki do używania na zewnątrz. Łatwy dostęp i możliwość umieszczenia takiego namiotu na własnym podwórku to duża wygoda użytkowania.

Zmieści się na domowym podwórku, ponieważ jego wymiary to: szerokość: 2,40 m, długość: 6,00 m, wysokość boku: 1,90 m, wysokość kalenicy: 2,34 m.

 

Konstrukcja przykładowego namiotu za 1000 zł

Cechy konstrukcji przykładowego namiotu za 1000 zł to:

  • poszycie dachu: PE 300 g/m²,
  • ściany boczne i tylne: PE 300 g/m²,
  • rama wykonana z galwanizowanych rurek ze stali,
  • odporność na działanie promieni UV,
  • wodoodporny, wytrzymały,
  • masa: 80 kg.

Opisywany namiot magazynowy za 1000 zł został stworzony z ocynkowanych rur stalowych. Dodatkowo rury te są zabezpieczone przed korozją, dzięki czemu są bardziej bezpieczne i posłużą przez dłuższy czas. Listwa usztywniająca, która musi być przymocowana do podłoża, wykorzystuje kołki mocujące. Dzięki temu wiatr i inne czynniki atmosferyczne nie wpłyną na stabilność konstrukcji. A jeśli komuś zależy na trwalszym rozwiązaniu, może przymocować namiot na podłożu betonowym. Wykorzystuje się w tym celu kołki rozporowe.

Plusem jest też dwoje drzwi, które umożliwiają wejście do namiotu z każdej strony. Szczególnie sprawdza się to podczas prac w ogrodzie.

 

Zakup namiotu magazynowego za nie więcej niż 1000 zł jest możliwy. Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz wygodnie korzystać z miejsca, w którym zgromadzisz te przedmioty, których w domu przechowywać się nie da.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *