Namiot magazynowy za 1200 złotych

Jeżeli należysz do grona osób, które potrzebują niewielkiej przestrzeni do magazynowania przedmiotów, na które ciągle nie ma odpowiedniego miejsca – przygotowaliśmy krótki przegląd możliwości jednego z najtańszych modeli namiotów.

 

Namioty magazynowe stanowią dobrą alternatywę dla tradycyjnych, murowanych pomieszczeń. W publikacji 3 powody, dla których warto wybrać namiot magazynowy poruszyliśmy między innymi temat finansów:

“Istnieją 3 najpopularniejsze rozwiązania w zakresie przechowywania materiałów. Osoby potrzebujące magazynu mogą wybierać pomiędzy:

 

 • zbudowaniem własnego magazynu,
 • wynajęciem powierzchni magazynowej,
 • zakupem namiotu magazynowego.

 

Oczywiście nie sposób precyzyjnie porównywać koszty wynajmu do kosztów zakupu czy budowy. Niemniej jednak – jesteśmy skłonni przychylić się do twierdzenia, że zakup namiotu magazynowego jest tu najbardziej oszczędnym rozwiązaniem”.

 

Magazyn za 1200 złotych – co posiada?

Przyjrzeliśmy się przykładowemu modelowi namiotu magazynowego, którego cena mieści się w określonym wcześniej budżecie. Spójrzmy, co posiada model z tej półki cenowej.

 

 • Wymiary
  Powierzchnia namiotu to 12 metrów kwadratowych (3 m2 x 4 m2). Wysokość w szczycie to 2,9 m. Namiot posiada dwa oddzielne wejścia o szerokości dwóch metrów. Jego waga to 60 kilogramów.

 • Konstrukcja
  Rama namiotu wykonana jest z ocynkowanych, stalowych rur galwanizowanych fi 38mm. Konstrukcja jest zespojona z wykorzystaniem łączników fi 42mm, które stworzono z wykorzystaniem nowej technologii, opartej na śrubach przechodzących na wylot (a nie dociskanych).

 • Plandeka
  Materiał plandeki dachowej to PVC 500 g/m2. Plandeki boczne wykonane są z PVC 400 g/m2. To materiał zapewniający ochronę przed promieniowaniem UV. Jest wodoszczelny i wytrzymuje temperatury od -30 do +60 stopni Celsjusza.

 • Wyposażenie
  Namiot jest wyposażony w wywietrzniki umożliwiające cyrkulację powietrza oraz w fartuch pozwalający na odprowadzanie wody. Dodatkowym wyposażeniem są również specjalne rzepy naciągająco-uszczelniające boki oraz dach, które poprawiają stabilność i trwałość namiotu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *