Namiot magazynowy pod catering

Namioty magazynowe to świetny sposób na zastąpienie murowanych budynków magazynowych. Są tańsze, można je przestawiać i zmieniać ich wielkość. Zalet mają wiele, dlatego znalazły zastosowanie w wielu dziedzinach. Wstęp do tych rozważań to tekst o przeznaczeniu namiotów magazynowych:

„(…) Świetnie sprawdzi się choćby jako sala bankietowa – np. do organizacji wesela. Szybkie wesele często oznacza brak wolnych miejsc w profesjonalnych salach. Z namiotem możesz nie tylko nie martwić się o przestrzeń, ale też o koszty wynajmu.”

 

Rodzaje namiotów magazynowych

Ze względu na zastosowanie można wyróżnić kilka rodzajów namiotów magazynowych. Wszystkie doskonale spełniają swoje funkcje i stają się coraz bardziej popularne. Będą to zatem:

  1. Namiot plandeka
  2. Namiot blacha
  3. Namiot catering

 

Powiedzmy kilka słów więcej o tym ostatnim.

 

Namiot magazynowy pod catering

Namiot wynajmowany pod catering jest jednym z tych rodzajów, który jest wykorzystywany na krótki czas. Rozłożenie takiego namiotu w plenerze jako miejsca, gdzie będą bawić się goście, jest świetnym rozwiązaniem w przypadku, gdy ktoś planuje imprezę na świeżym powietrzu. Można w nich magazynować (np. żywność, meble itd.), ale też urządzać zabawę, poczęstunek itd. Dlaczego tak bardzo sprawdzają się w podobnych okolicznościach? Odpowiedzią na te pytania są:

  • mobilność – można je zamontować niemal wszędzie i w każdym warunkach, także tych pogodowych. Woda spływająca podczas deszczu namiotom nie straszna, ponieważ zostały wyposażone w specjalne fartuchy odprowadzające nadmiar wody z plandeki; mobilność to także możliwość dostosowania namiotu do warunków, czyli poszerzyć lub zmniejszyć w razie potrzeby (oczywiście trzeba wiedzieć o tym wcześniej);
  • szybkość montażu – można je zamontować nawet w ciągu jednego dnia i tak samo szybko rozmontować; da się je także przestawiać w dowolne miejsce, a montaż jest stosunkowo prosty;
  • wyposażenie – wnętrze namiotu magazynowego w funkcji cateringowej można dopracować pod względem wyglądu i estetyki i dopasować do okoliczności (wystawa, wesele itd.). Cena w porównaniu z wynajmem Sali na takie wydarzenie będzie niższa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *