Namiot magazynowy do 2000 PLN

Potrzebujesz namiotu magazynowego, który kupisz za nie więcej niż 2000 złotych? Przygotowaliśmy prosty zestaw informacji, dzięki któremu dowiesz się, jakie modele znajdziesz na tej półce cenowej.

 

Możliwości i funkcjonalność namiotu za kwotę do 2000 złotych

Namioty magazynowe świetnie sprawdzają się do przechowywania różnego rodzaju materiałów i przedmiotów. Niezależnie od tego, czy chcesz wykorzystać namiot do stworzenia warsztatu, czy ma pełnić rolę zadaszonego parkingu – albo garażu – możesz nabyć go już nawet za 2000 złotych.

Dysponując takim budżetem, z pewnością znajdziesz modele o powierzchni od 10-12 metrów kwadratowych do nawet 30-32 metrów kwadratowych. Oczywiście sama powierzchnia to nie wszystko. Namioty dostępne są w różnych wymiarach – dzięki temu, łatwiej dopasujesz model do swoich potrzeb. To na przykład:

– 3m x 4m,

– 4m x 6m,

– 3m x 8m,

– 4m x 8m,

– 5m x 6m.

 

W przypadku namiotów o takich wymiarach, jak przedstawiliśmy powyżej, wysokość wejścia to najczęściej 2 metry, a wysokość w szczycie to nawet 3,1 metra.

W modelach tego typu często wykorzystuje się konstrukcję opartą na stalowych rurach galwanizowanych (fi 38mm). Co ciekawe – w bardziej nowoczesnych modelach stosuje się mocowanie (łączenie) rur za pomocą śrub (np. fi 42 mm), które przechodzą na wylot, a nie tylko dociskają rury. To rozwiązanie, które bardzo dobrze wpływa na trwałość konstrukcji – a co za tym idzie, bezpieczeństwo przechowywanych materiałów.

W zakresie plandeki – większość modeli na tej półce cenowej nie będzie się znacząco różnić. Poszycie dachowe często wykonuje się z materiału PVC 500g/m2. Poszycie na ścianach bocznych jest zazwyczaj nieco mniej trwałe – z materiału PVC 400g/2. Warto jednak zwrócić uwagę na pewno dodatki, które mogą korzystnie wpływać na funkcjonalność. Zanim wybierzesz model – sprawdź czy zastosowano w nim wywietrzniki usprawniające wentylację, fartuch odprowadzający wodę. W zależności od przeznaczenia namiotu – zwróć uwagę także na możliwości odpinania ścian bocznych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *