Namiot magazynowy do 10 000 zł

W zależności od wielkości, od materiałów zastosowanych do wykonania, ale też w zależności od producenta namioty magazynowe mogą mieć różne ceny.

Wybór materiałów

W przypadku wszystkich namiotów najważniejsze jest, aby zwrócić uwagę na rodzaj plandeki i konstrukcji. To dwa najważniejsze elementy, jakie trzeba brać pod uwagę, bo to od nich zależy, jak długo namiot magazynowy nam posłuży.

O tym, na co należy zwrócić uwagę przy wyborze konstrukcji i plandeki, pisaliśmy w tekście Jakość namiotów magazynowych:

 

Pierwszym i najważniejszym jest materiał, z którego wykonano rury. W modelach o większych powierzchniach bardziej wytrzymałe rury to wręcz priorytet. Dalej – obok materiału, należy zwrócić również uwagę na sposób łączenia rur. (…) W nieco bardziej zaawansowanych, nowoczesnych modelach, często są to dwie śruby, które nie dociskają, ale przechodzą na wylot. To znacznie bardziej solidne rozwiązanie pod kątem wytrzymałości. Kolejnym z trzech kluczowych aspektów jest to czy w namiocie znajduje się specjalna konstrukcja dachowa oraz specjalna konstrukcja podłogowa. Celem takich rozwiązań jest – znów – poprawa trwałości.

Z kolei w przypadku plandeki za kluczowe uznajemy przede wszystkim to, z jakiego materiału została wykonana – oraz czy ten sam materiał trafił na dach i ściany boczne (nie musi być ten sam, natomiast należy zapewnić podstawową wytrzymałość).”

Namiot do 10 000 zł

Przykładowy namiot magazynowy w cenie do 10 000 zł ma następujące cechy:

  • całoroczna konstrukcja na grubych rurach stalowych,
  • wzmocniona konstrukcja dachowa i podłogowa do całorocznego użytkowania, dodatkowe wzmocnienia przy wjeździe,
  • regulowaną wysokość – można ją dowolnie zmniejszać lub zwiększać,
  • metoda łączenia elementów konstrukcji za pomocą śrub na wylot,
  • poszycie PVC o gramaturze 560 g/m2 SD – jest ono odporne na promienie UV i na bardzo niskie oraz bardzo wysokie temperatury, cechuje się wodoszczelnością,
  • poszycie tak dostosowane, że umożliwia wygodne łączenie namiotów,
  • poszycie szczelne i trwałe,
  • dobra wentylacja wewnątrz namiotu.

 

To tylko niektóre z parametrów, jakimi cechuje się namiot magazynowy w zakresie cenowym do 10 000 zł.

Jeden komentarz

  1. Pingback: Namiot magazynowy do 7 000 zł – Namioty Magazynowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *