Lato pod namiotem magazynowym

Masz pomysł na biznes, ale nie wiesz, jak go zrealizować, bo brakuje ci przestrzeni? Zamierzasz otworzyć lodziarnię na okres lata albo stworzyć przestrzeń do organizowania imprez weselnych? Chyba mamy dla ciebie rozwiązanie! Namiot magazynowy doskonale sprawdzi się w i do jednej, i do drugiej inicjatywy. A nawet do wielu innych.

 

Namiot magazynowy na wesele w plenerze

Zalety takiego rozwiązania przedstawialiśmy w tekście pt. Namiot na wesele:

Wesele to bardzo specyficzna impreza, która cechuje się potrzebą znalezienia odpowiedniego miejsca na pomieszczenie wielu gości (…). Namiot wpisuje się doskonale w te wymagania. Dzięki niemu można zorganizować imprezę w plenerze, na łonie natury i dać swoim gościom możliwość udziału w takiej niepowtarzalnej imprezie. (…) Jeśli macie jakieś wątpliwości, to warto wiedzieć, że namioty magazynowe cechują się odpornością na czynniki atmosferyczne, a więc chronią przed deszczem, ale też przed nadmiarem słońca czy wiatrem. Elementy, jakie wchodzą w skład namiotu do kupna lub wynajmu, to:

  • podłoga(…)
  • podest/scena,
  • okna w różnych kształtach i wymiarach,

 

 

Po upływie lata (albo nawet jesieni) namiot można złożyć, a na kolejny sezon rozłożyć. Taki biznes się opłaca.

 

Sezonowa lodziarnia

A może chcesz otworzyć sezonowo lodziarnię lub sklep z sokami ze świeżych owoców? W galeriach nie ma już dla ciebie miejsca, więc stwórz tę przestrzeń w innym miejscu. Postaw namiot magazynowy, zgromadź sprzęt i produkty, a klienci sami do ciebie przyjdą. – najlepiej bądź w widocznym miejscu, odpowiadając na ich potrzeby podczas gorącego lata. Takie miejsca mają swój urok i… wzięcie! A ty sporo ograniczysz wydatki na wynajem lub stawianie budynku, który nie będzie służył poza sezonem. Przy okazji zapewnisz sobie lub swoim pracownikom ochronę przed ewentualnym deszczem i wiatrem.

 

Specjalne namioty magazynowe do organizacji imprez w plenerze albo sezonowych sklepików doskonale spełnią swoją funkcję. Zanim zdecydujesz się na wynajem, przeanalizuj korzyści wynikające z zakupu (lub wynajmu) namiotu magazynowego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *