Dobierz namiot do swoich potrzeb

Namioty magazynowe mają sporo rodzajów. Są one dostosowane do konkretnych potrzeb, a te mocno się od siebie różnią: od namiotów wykorzystywanych na imprezach plenerowych po te służące jako warsztaty. Poniżej przedstawiamy kilka rodzajów namiotów magazynowych. Może znajdzie się wśród nich coś, co cię zainteresuje i w co będziesz chciał zainwestować.

 

  • Hale namiotowe – sprawdzą się zwłaszcza tam, gdzie istnieje zagrożenie, ze warunki pogodowe uniemożliwią pracę lub organizację jakiegoś wydarzenia. Są to spore powierzchnie, pod którymi w spokoju można realizować swoje założenia. Są świetną ochroną przed deszczem, śniegiem czy wiatrem. Nowoczesne hale namiotowe posiadają bramy wjazdowe, dzięki czemu można je stosować nawet jako garaże.
  • Namioty imprezowe – te z kolei to świetny sposób na to, żeby impreza organizowana w plenerze odbywała się w bezpiecznych warunkach – bez deszczu i wiatru. Posiadają okienka, dzięki czemu nie zamykają przestrzeni, a impreza w plenerze zamknięta w namiocie nadal pozostaje imprezą w plenerze.
  • Namioty magazynowe – to od nich namioty mają swoją ogólną nazwę. Służą po prostu jako magazyny, można w nich przechowywać materiały budowlane, pojazdy, towary bez obaw, że zostaną zniszczone.
  • Namioty wystawowe – do organizowania wystaw i targów. Ich wygląd jest elegancki, dzięki czemu wpasowuje się w charakter wydarzeń. Ściany są zbudowane jak okna – dają sporo światła z zewnątrz, jednocześnie dając wrażenie, że uroczystość dzieje się na zewnątrz.
  • Namioty garażowe – jak sama nazwa wskazuje służą jako garaże. Można w nich parkować pojazdy, a te będą uchronione przed uszkadzającymi czynnikami zewnętrznymi. Sposób otwierania i zamykania jest tak zaprojektowany, aby wjeżdżało się i wyjeżdżało w prosty sposób, bez konieczności wysiadania z pojazdu za każdym razem.

Pawilony ogrodowe – świetnie sprawdzają się jako ochrona przed deszczem i wiatrem, kiedy zamierzasz spędzić trochę czasu w ogrodzie. Mimo złej pogody można siedzieć w wygodnych fotelach ogrodowych razem ze znajomymi i oddawać się słodkiemu lenistwu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *